BARBUSA Mixt kajak 350cm

BARBUSA Mixt kajak 350cm
Cena po přihlášení
Kód
01789

BARBUSA Mixt kajak 350cmBARBUSA Mixt kajak 350cmBARBUSA Mixt kajak 350cmBARBUSA Mixt kajak 350cm


Barbusa je dětská loď, která má za cíl připravovat mladé šampiony. Je to první loď pro nejmenší, která již splňuje rozměrové parametry ICF.  Usnadňuje jim nácvik správných pohybů a zásad ve slalomu. Svými tvary odpovídá anatomii dětského těla a přináší tak mladým žákům a juniorům kvalitní požitek z jízdy. Důraz byl kladen na snadné ovládání lodi a její stabilitu, kterou ocení nejen mladí závodníci, ale i jejich rodiče. V provedení Carbolight je to loď pro ty nejnáročnější. Vhodná loď pro děti od 9 do 13let do 50kg.

Materiálová verze MIXT

Poznámka k barevnému designu:

  • Cena lodi zahrnuje jednoduchou kombinaci maximálně 2 barev, které si vyberete ze vzorníku, a  bez použití šablonové fólie. Pokud chcete nějaký svůj barevný design, stáhněte si šablonu, navrhněte svůj design, zašlete nám ho a my Vám sdělíme, zda jsme schopni tento design realizovat a za jaký příplatek.
  • Dále upozorňujeme, že i když nám sdělíte přesné číslo RAL barvy a my použijeme barvu přesně tohoto čísla, tak v případě, že pod barvou je karbon/aramidová nebo karbonová tkanina, TAK SE ODSTÍN BARVY ZMĚNÍ VLIVEM TMAVÉHO POKLADU. Přesného odstínu barvy je možné dosáhnout pouze tehdy, pokud pod touto barvou je bílá barva. Ale další vrstva bílé barvy zbytečně zvyšuje hmotnost lodě.
  • POKUD SI PŘEJETE DESIGN, KTERÝ PŘECHÁZÍ Z PALUBY NA DNO, TAK DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME, ŽE VÝSLEDEK NEMUSÍ BÝT PODLE VAŠCIH PŘEDSTAV A DESIGN NA PALUBĚ NEMUSÍ NAVAZOVAT NA DESIGN  NA DNĚ. Důvod je prostý, skořepinu paluby a dna laminujeme do formy, která je např. pro loď o nosnosti 75 kg. Abychom Vám upravili loď na nosnost např. 70 kg, tak musíme několik mm ze skořepiny dna seříznout. Poté je velmi obtížné dosáhnout toho, že např. pruh přecházející z paluby   bude navazovat na pruh na dně.

Jak vyplnit KONFIGURÁTOR

Číslo objednávky – toto pole není povinné

Jméno závodníka – doporučujeme doplnit

Pole označené hvězdičkou *  je třeba vyplnit vždy.

Pokud byste později chtěli změnit nějaký parametr objednané lodě, tak je to možné, dokud v detailu své objednávky neuvidíte ve sloupci Ve výrobě slovo „Ano“. Své objednávky najdete pod svým jménem v Seznamu objednávek.

 

PoužitíSlalom
Šířka lodě60 cm
Délka lodě350 cm
Vhodné prodo 45 kg
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

Konfigurátor

Mohlo by Vás zajímat